FFmpeg Media (1.0.0-alpha3) - en to ga translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: Completed
ga: Déanta

en: Processing
ga: Á phróiseáil
