FFmpeg Media (1.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (100 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Private
gl: Privado

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Access control
gl: Control de acceso

en: Enabled
gl: Activado

en: Priority
gl: Prioridade

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: default
gl: predeterminado

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: High
gl: Alta

en: Format
gl: Formato

en: Audio settings
gl: Axustes de audio

en: Player
gl: Reproductor

en: File Size
gl: Tamaño do Ficheiro

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Region
gl: Área

en: Event
gl: Evento

en: Updated
gl: Actualizado

en: Text
gl: Texto

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Paths
gl: Rutas

en: Error
gl: Erro

en: All
gl: Todo

en: Bottom
gl: Botón

en: Not found
gl: Non atopada

en: Filter
gl: Filtro

en: File size
gl: Tamaño do ficheiro

en: N/A
gl: N/D

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Scale
gl: Escala

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Media
gl: Medios

en: Details
gl: Detalles

en: Processors
gl: Procesadores

en: General
gl: Xeral

en: Configuration
gl: Configuración

en: Loop
gl: Bucle

en: Select all
gl: Seleccionar todo

en: Position
gl: Posición

en: Profile
gl: Perfil

en: Close
gl: Pechar

en: Duration
gl: Duración

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Pending
gl: Pendente

en: seconds
gl: segundos

en: Source
gl: Orixe

en: Middle
gl: Medio

en: Font size
gl: Tamaño do tipo de letra

en: Permissions
gl: Permisos

en: Installed
gl: Instalado

en: Completed
gl: Completado

en: Failed
gl: Fallo

en: completed
gl: completado

en: New
gl: Novo

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: Live
gl: Vista previa

en: Processing
gl: Procesando

en: Output format
gl: Formato de saída

en: Image path
gl: Ruta da imaxe

en: Stereo
gl: Estéreo

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Thumbnails
gl: Miniaturas

en: Profiles
gl: Perfiles

en: Unknown error
gl: Erro descoñecido

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: @count files
gl: @count ficheiros

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Path prefix
gl: Prefixo da ruta

en: Broadcast
gl: Difundir

en: Profile ID
gl: ID do perfil

en: Queue
gl: Cola

en: Maximum height
gl: Altura máxima

en: Maximum width
gl: Anchura máxima

en: Bundle
gl: Paquete

en: Audio format
gl: Formato de son

en: Duration (seconds)
gl: Duración (segundos)

en: Minimal
gl: Mínimo
