FFmpeg Media (1.0.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (57 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Private
ku: تایبەت

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: default
ku: بنەڕەتی

en: Image
ku: وێنە

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: High
ku: بەرز

en: Format
ku: فۆرمات

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: Region
ku: ناوچە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Text
ku: دەق

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Error
ku: هەڵە

en: All
ku: هەموو

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: File size
ku: قەبارەی پەڕگە

en: N/A
ku: نییە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Processors
ku: ڕێکخەرەکان

en: General
ku: گشتی

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Processing
ku: پرۆسەکردن بەردەوامە

en: Profiles
ku: زانیاریی تایبەتی

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Path prefix
ku: پێشگری ڕێڕەو

en: Maximum height
ku: گەورەتریب بەرزی

en: Maximum width
ku: گەورەترین پانی

en: Progress
ku: بەرەو پێشوەچوون

en: Minimal
ku: کەمترین
