FFmpeg Media (1.0.0-alpha3) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: Enabled
ky: Иштеп жатат
