FFmpeg Media (1.0.0-alpha3) - en to os translation catalogue (22 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Image
os: Сурæт

en: Center
os: Центр

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Default
os: Æнæивд

en: Format
os: Формат

en: Refresh
os: Сног кæн
