FFmpeg Media (1.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (93 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Private
sk: Súkromné

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Access control
sk: Kontrola prístupu

en: Enabled
sk: Povolené

en: Priority
sk: Priorita

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: default
sk: predvolené

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: High
sk: Vysoká

en: Format
sk: Formát

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Event
sk: Podujatie

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Paths
sk: Cesty

en: Error
sk: Chyba

en: All
sk: Všetky

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Added
sk: Pridané

en: Not found
sk: Nenájdené

en: File size
sk: Veľkosť súboru

en: Normal
sk: Normálny

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Scale
sk: Škálovať

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Processors
sk: Procesory

en: General
sk: Všeobecné

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Select all
sk: Vybrať všetko

en: Temperature
sk: Teplota

en: Position
sk: Pozícia

en: Profile
sk: Profil

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Duration
sk: Trvanie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Pending
sk: Čakajúce

en: seconds
sk: sekundy

en: Source
sk: Zdroj

en: Middle
sk: Stredný

en: Font size
sk: Veľkosť písma

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Installed
sk: Inštalované

en: Retry
sk: Znova

en: Filter by status
sk: Filtrovať podľa stavu

en: Font color
sk: Farba písma

en: Completed
sk: Ukončená

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: Live
sk: Naživo

en: Processing
sk: Spracováva sa

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: Image path
sk: Cesta k obrázku

en: Thumbnails
sk: Náhľady

en: Profiles
sk: Profily

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Preset
sk: Predvoľba

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Path prefix
sk: Predpona cesty

en: Profile ID
sk: ID profilu

en: Queue
sk: Rad

en: Maximum height
sk: Maximálna výška

en: Maximum width
sk: Maximálna šírka

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Minimal
sk: Min.

en: just now
sk: práve teraz
