FFmpeg Media (1.0.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (31 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Access control
sq: Kontrolli i hyrjes

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: default
sq: e prezgjedhur

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Region
sq: Sektori

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Error
sq: Gabim

en: All
sq: Të gjitha

en: Filter
sq: Filtri

en: Details
sq: Hollësi

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Profile
sq: Profili

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Processing
sq: Në përpunim...

en: Profiles
sq: Profilet

en: About
sq: Informacione

en: Path prefix
sq: Prefiksi i shtegut
