FFmpeg Media (1.0.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (37 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Priority
bs: Prioritet

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Image
bs: Slika

en: none
bs: ništa

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: High
bs: Visoko

en: Text
bs: Tekst

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Error
bs: Greška

en: All
bs: Sve

en: Normal
bs: Normalno

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Scale
bs: Skaliraj

en: Details
bs: Detalji

en: Temperature
bs: Temperatura

en: Profile
bs: Profil

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Source
bs: Izvor

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Processing
bs: Procesujem

en: Output format
bs: Izlazni format

en: Profiles
bs: Profili
