FFmpeg Media (1.0.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (95 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Private
ca: Privat

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Access control
ca: Control d'accés

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Priority
ca: Prioritat

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: default
ca: predeterminat

en: Image
ca: Imatge

en: Center
ca: Centre

en: none
ca: cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Top
ca: Part superior

en: High
ca: Alta

en: Audio settings
ca: Preferències d'àudio

en: Audio
ca: Àudio

en: Sample rate
ca: freqüència de mostratge

en: Bitrate
ca: Taxa de bits

en: Player
ca: Reproductor

en: File Size
ca: Mida del fitxer

en: Refresh
ca: Refresca

en: Region
ca: Regió

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Paths
ca: Camins

en: All
ca: Tot

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Not found
ca: No trobat

en: Filter
ca: Filtra

en: File size
ca: Mida del fitxer

en: N/A
ca: No aplica

en: Advanced
ca: Avançat

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Scale
ca: Escalar

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Media
ca: Multimèdia

en: Details
ca: Detalls

en: Processors
ca: Processadors

en: Configuration
ca: Configuració

en: Loop
ca: Bucle

en: Select all
ca: Selecciona-ho tot

en: Temperature
ca: Temperatura

en: Position
ca: Posició

en: Profile
ca: Perfil

en: Close
ca: Tanca

en: Duration
ca: Durada

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Pending
ca: Pendent

en: seconds
ca: segons

en: Source
ca: Font

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: Permissions
ca: Permisos

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Completed
ca: Completat

en: Failed
ca: Fallat

en: completed
ca: completat

en: New
ca: Nou

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Top right
ca: Part superior dreta

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra

en: Audio bitrate
ca: Taxa de bits d'àudio

en: Live
ca: En viu

en: Processing
ca: Processant

en: Output format
ca: Format de sortida

en: Image path
ca: Camí de la imatge

en: Stereo
ca: Estèreo

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Thumbnails
ca: Miniatures

en: Profiles
ca: Perfils

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Path prefix
ca: Prefix del camí

en: Set as default
ca: Estableix com a predeterminat

en: Broadcast
ca: Retransmissió

en: Maximum height
ca: Alçada màxima

en: Maximum width
ca: Amplada màxima

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Audio format
ca: Format d'àudio

en: Search...
ca: Cerca...

en: Minimal
ca: Mínima
