FFmpeg Media (1.0.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (147 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Private
hu: Rejtett

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Access control
hu: Hozzáférés szabályozás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Priority
hu: Fontosság

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: default
hu: alapértelmezés

en: Image
hu: Kép

en: Center
hu: Középen

en: none
hu: nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Preview
hu: Előnézet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Top
hu: Teteje

en: High
hu: Magas

en: Format
hu: Formátum

en: Audio settings
hu: Audió beállításai

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Sample rate
hu: Mintavételi frekvencia

en: Bitrate
hu: Bitráta

en: Player
hu: Lejátszó

en: File Size
hu: Fájlméret

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Region
hu: Régió

en: Updated
hu: Frissítve

en: Display Settings
hu: Megjelenés beállításai

en: Text
hu: Szöveg

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Paths
hu: Útvonalak

en: Error
hu: Hiba

en: All
hu: Mind

en: Bottom
hu: Alja

en: Added
hu: Hozzáadva

en: Not found
hu: Nem található

en: Filter
hu: Szűrő

en: File size
hu: Fájlméret

en: Normal
hu: Általános

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Advanced
hu: Haladó

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Scale
hu: Aránytartó méretezés

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Media
hu: Média

en: Details
hu: Részletek

en: Model
hu: Modell

en: Processors
hu: Feldolgozók

en: General
hu: Általános

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Select all
hu: Mindent kijelöl

en: Temperature
hu: Hőmérséklet

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Profile
hu: Profil

en: Close
hu: Bezár

en: Duration
hu: Időtartam

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Pending
hu: Függőben

en: seconds
hu: másodperc

en: Secret key
hu: Titkos kulcs

en: Source
hu: Forrás

en: Middle
hu: Közép

en: Font size
hu: Betűméret

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Installed
hu: Telepített

en: Metadata
hu: Metaadat

en: Font color
hu: Betűszín

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Failed
hu: Sikertelen

en: completed
hu: teljesítve

en: New
hu: Új

en: Resume
hu: Folytatás

en: Top left
hu: Fenn balra

en: Top right
hu: Fenn jobbra

en: Bottom right
hu: Lenn jobbra

en: Bottom left
hu: Lenn balra

en: Audio bitrate
hu: Audió bitráta

en: Live
hu: Élő

en: Processing
hu: Feldolgozás

en: Output format
hu: Kimenet formája

en: Test connection
hu: Kapcsolat tesztelése

en: Image path
hu: Képfájl útvonala

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Stereo
hu: Sztereó

en: Mono
hu: Monó

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Thumbnails
hu: Bélyegképek

en: Profiles
hu: Profilok

en: Unknown error
hu: Ismeretlen hiba

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Channels
hu: Csatornák

en: pending
hu: függőben

en: Preset
hu: Beállítás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Path prefix
hu: Útvonal előtagja

en: Set as default
hu: Beállítás alapértelmezettként

en: Opacity
hu: Átlátszatlanság

en: Memory
hu: Memória

en: Broadcast
hu: Üzenet a csoportnak

en: Profile ID
hu: Profilazonosító

en: Queue
hu: Várólista

en: Maximum height
hu: Minimális magasság

en: Maximum width
hu: Maximális szélesség

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Pause
hu: Szünet

en: Music
hu: Zene

en: Date added
hu: Hozzáadás dátuma

en: In Progress
hu: Folyamatban

en: Not Started
hu: Nincs elkezdve

en: Auto detect
hu: Automatikus felismerés

en: Audio format
hu: Audióformátum

en: Progress
hu: Feldolgozottság

en: Max width
hu: Megengedett szélesség

en: Duration (seconds)
hu: Időtartam (másodperc)

en: Search...
hu: Keresés...

en: Minimal
hu: Minimális

en: Player Settings
hu: Lejátszó beállításai

en: Max height
hu: Megengedett magasság

en: Preload
hu: Előtöltés

en: Thumbnail Generation
hu: Bélyegkép létrehozása

en: Enabled processors
hu: Engedélyezett feldolgozók

en: Codec
hu: Kodek

en: Video thumbnail
hu: Videó bélyegképe

en: - Default -
hu: - Alapértelmezés -

en: controls
hu: vezérlők

en: US West (Oregon)
hu: USA, nyugati rész (Oregon)

en: Asia Pacific (Singapore)
hu: Ázsia, Csendes-óceáni térség (Szingapúr)

en: Asia Pacific (Tokyo)
hu: Ázsia, Csendes-óceáni térség (Tokió)

en: Theme: @theme
hu: Smink: @theme

en: Muted
hu: Némított

en: Unknown version
hu: Ismeretlen verzió

en: Duration: @duration
hu: Időtartam: @duration

en: Features: @features
hu: Lehetőségek: @features
