FFmpeg Media (1.0.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (57 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: none
hy: ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: High
hy: Բարձր

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Text
hy: Տեքստ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Error
hy: Սխալ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: File size
hy: Ֆայլի չափը

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Processors
hy: Պրոցեսորներ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Processing
hy: Մշակվում է

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Path prefix
hy: Հղման նախածանց

en: Maximum height
hy: Մաքսիմում բարձրություն

en: Maximum width
hy: Մաքսիմում լայնություն

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: @label
hy: @label (@column)

en: Minimal
hy: Նվազագույն
