FFmpeg Media (1.0.0-alpha4) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ
