FFmpeg Media (1.0.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (50 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: default
ps: تلواله

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: High
ps: لوړ

en: Format
ps: بڼه

en: Refresh
ps: تاندول

en: Region
ps: سيمه

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Text
ps: متن

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Error
ps: تیروتنه

en: All
ps: ټول

en: Filter
ps: چاڼ

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Scale
ps: درجه

en: Media
ps: رسنۍ

en: Details
ps: سپړنې

en: General
ps: ټوليز

en: Configuration
ps: سازول

en: Select all
ps: ټول ټاكل

en: Position
ps: ځاى

en: Close
ps: تړل

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Source
ps: سرچينه

en: Permissions
ps: اجازې

en: Installed
ps: لګول شوي

en: New
ps: نوی

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Maximum height
ps: ټولو زيات لوړوالی

en: Bundle
ps: بنډل
