FFmpeg Media (1.0.0-alpha4) - en to se translation catalogue (18 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Format
se: Formáhtta

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Text
se: Teaksta

en: All
se: Buot

en: Position
se: Virgi

en: Close
se: Gidde

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra

en: In Progress
se: Bargamin
