FFmpeg Media (1.0.0-alpha5) - en to af translation catalogue (37 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Private
af: Privaat

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Access control
af: Toegangsbeheer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Priority
af: Prioriteit

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: default
af: verstek

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: none
af: geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: Default
af: Verstek

en: High
af: Hoog

en: Unknown
af: Onbekend

en: Error
af: Fout

en: All
af: Alle

en: Filter
af: Filtreer

en: Normal
af: Normaal

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Profile
af: Profiel

en: Pending
af: Hangende

en: Source
af: Bron

en: Permissions
af: Regte

en: Processing
af: Verwerking

en: Profiles
af: Profiele

en: Path prefix
af: Pad-voorvoegsel
