FFmpeg Media (1.0.0-alpha5) - en to he translation catalogue (97 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Private
he: פרטי

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Access control
he: בקרת גישה

en: Enabled
he: מופעל

en: Priority
he: עדיפות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: default
he: ברירת מחדל

en: Image
he: תמונה

en: Center
he: מרכז

en: none
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Top
he: עליון

en: High
he: חזק

en: Format
he: פורמט

en: Audio
he: אודיו

en: Refresh
he: ריענון

en: Region
he: איזור

en: Updated
he: עודכן

en: Text
he: טקסט

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Error
he: שגיאה

en: All
he: הכל

en: Bottom
he: למטה

en: Added
he: התווסף

en: Not found
he: לא נמצא

en: Filter
he: סינון

en: File size
he: גודל קובץ

en: Normal
he: נורמלי

en: N/A
he: -ללא-

en: Advanced
he: מתקדם

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Scale
he: התאמת גודל

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Media
he: מדיה

en: Details
he: פרטים

en: Processors
he: מעבדים

en: General
he: כללי

en: Configuration
he: הגדרות

en: Loop
he: בלופ

en: Select all
he: בחר הכל

en: Clone
he: שכפול

en: Position
he: מיקום

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Close
he: סגירה

en: Duration
he: משך

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Pending
he: ממתינות

en: Source
he: מקור

en: Middle
he: אמצע

en: Font size
he: גודל גופן

en: Permissions
he: הרשאות

en: Installed
he: מותקן

en: Completed
he: נשלם

en: Failed
he: נכשל

en: New
he: חדש

en: Resume
he: הפעלה

en: Top left
he: למעלה משמאל

en: Top right
he: למעלה מימין

en: Bottom right
he: בתחתית מימין

en: Bottom left
he: בתחתית משמאל

en: Live
he: חי

en: Processing
he: בתהליך

en: Output format
he: תבנית פלט

en: Test connection
he: בדוק את החיבור

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Profiles
he: פרופילי משתמשים

en: pending
he: בהמתנה

en: Preset
he: קבוע מראש

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Path prefix
he: קידומת הנתיב

en: Set as default
he: לקבוע כברירת מחדל

en: Broadcast
he: שידור

en: Queue
he: תור

en: Maximum height
he: גובה מקסימלי

en: Maximum width
he: רוחב מקסימלי

en: Bundle
he: חבילה

en: Pause
he: עצירה

en: Search...
he: חיפוש...

en: Minimal
he: מינימלי

en: - Default -
he: - ברירת המחדל -
