FFmpeg Media (1.0.0-alpha5) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Actions
mk: Акции

en: Remove
mk: Одстрани

en: Access control
mk: Контрола на пристап

en: Settings
mk: Поставки

en: Details
mk: Детали
