FFmpeg Media (1.0.0-alpha5) - en to or translation catalogue (14 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Permissions
or: ଅନୁମତି

en: Processing
or: କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରୁଅଛି

en: Path prefix
or: ପଥ ଉପସର୍ଗ
