FFmpeg Media (1.0.0-alpha5) - en to pa translation catalogue (20 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: High
pa: ਉੱਚ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: All
pa: ਸਭ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ
