FFmpeg Media (1.0.0-alpha5) - en to rw translation catalogue (5 entries)

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: Center
rw: Hagati

en: Top
rw: Hejuru

en: Bottom
rw: Hasi
