FFmpeg Media (1.0.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (30 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Access control
sr: Контрола приступа

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: Region
sr: Регион

en: Text
sr: Текст

en: Error
sr: Грешка

en: Bottom
sr: Дно

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Scale
sr: Размера

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: seconds
sr: секунди

en: Completed
sr: Завршено

en: Processing
sr: Обрада

en: Output format
sr: Излазни формат

en: Path prefix
sr: Префикс путање.

en: Bundle
sr: Пакет

en: Search...
sr: Претрага...
