FFmpeg Media (1.0.0-alpha6) - en to mn translation catalogue (43 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Private
mn: Хувийн

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Access control
mn: Хандах удирдлага

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: default
mn: Үндсэн

en: Image
mn: Зураг

en: none
mn: хоосон

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: High
mn: Өндөр

en: Format
mn: Бүтэц

en: Region
mn: Бүс

en: Text
mn: Текст

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Paths
mn: Замууд

en: Error
mn: Алдаа

en: All
mn: Бүгд

en: Bottom
mn: Доод

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Select all
mn: Бүгдийг сонгох

en: Temperature
mn: Температур

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Processing
mn: Боловсруулж байна

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
