Field Formatter Template (8.x-1.0-beta12) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ja: リセット

en: - None -
ja: - なし -

en: Field
ja: フィールド

en: Custom
ja: カスタム

en: Template
ja: テンプレート

en: About
ja: アバウト
