Field Formatter Template (8.x-1.0-beta19) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: - None -
uk: - Немає -

en: Field
uk: Поле

en: Custom
uk: Власний

en: Template
uk: Шаблон

en: About
uk: Про модуль

en: More Information
uk: Більше відомостей
