Field Formatter Template (8.x-1.0-beta20) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Reset
lv: Attīrīt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Field
lv: Lauks

en: Custom
lv: Pielāgots

en: About
lv: Par
