Field Formatter Template (8.x-1.0-beta4) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Field
oc: Camp

en: Custom
oc: Personalizat

en: Template
oc: Modèl

en: About
oc: A prepaus
