Field Formatter Template (8.x-1.0-beta8) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Reset
hr: Poništi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Field
hr: Polje

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Template
hr: Predložak

en: About
hr: Opis
