Field Formatter Template (8.x-1.0-beta8) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Field
pl: Pole

en: Custom
pl: Własne

en: Template
pl: Szablon

en: About
pl: O stronie
