Field Formatter Template (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Field
ar: الحقل

en: Custom
ar: مخصص

en: Template
ar: القالب

en: About
ar: حول
