Field Formatter Template (8.x-2.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Reset
bg: Рестартирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Field
bg: Поле

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Template
bg: Шаблон
