Field Formatter Template (8.x-2.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: - None -
vi: - Không -

en: Field
vi: Trường

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Template
vi: Mẫu

en: About
vi: Giới thiệu
