Field Formatter Template (8.x-2.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Reset
sv: Återställ

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Field
sv: Fält

en: Custom
sv: Anpassad

en: Template
sv: Mall

en: About
sv: Om
