Field Formatter Template (8.x-2.2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Field
fr: Champ

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Template
fr: Gabarit

en: About
fr: À propos

en: More Information
fr: Plus d'informations
