Field Formatter Template (8.x-2.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ro: Resetează

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Field
ro: Câmp

en: Custom
ro: Personalizat

en: Template
ro: Șablon

en: About
ro: Despre
