Field Formatter Template (8.x-2.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: - None -
ug: يوق

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Template
ug: ئەندىزە

en: About
ug: ھەققىدە
