Field Formatter Template (8.x-2.3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Reset
el: Επαναφορά

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Field
el: Πεδίο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: About
el: Περί
