Field Formatter Template (8.x-2.3) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Reset
es: Restablecer

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Field
es: Campo

en: Custom
es: Personalizado

en: Template
es: Plantilla

en: About
es: Acerca de
