Field Formatter Template (8.x-2.3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Field
lt: Laukelis

en: Custom
lt: Savitas

en: Template
lt: Šablonas

en: About
lt: Apie
