Field Formatter Template (8.x-2.3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Reset
eu: Garbitu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Field
eu: Eremua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: About
eu: (r)i buruz
