Field Formatter Condition (8.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Field
ku: خانە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Leave blank for %anonymous.
ku: ئەم خانەیە بە بەتاڵی لێگەڕێ بۆ بڵاوکردنەوە بە ناوی %anonymous.

en: About
ku: دەربارە

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان
