Field Formatter Condition (8.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Field
el: Πεδίο

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Condition
el: Συνθήκη

en: Leave blank for %anonymous.
el: Αφήστε το κενό για να μείνει το %anonymous.

en: About
el: Περί

en: not set
el: μη ορισμένο

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.
