Field Formatter Condition (8.x-3.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Author
ca: Autor

en: Field
ca: Camp

en: Fields
ca: Camps

en: Conditions
ca: Condicions

en: Condition
ca: Condició

en: Leave blank for %anonymous.
ca: Deixeu-ho en blanc per %anonymous.

en: Negate
ca: Nega

en: About
ca: Detalls

en: Case sensitive
ca: Sensible a minúscules i majúscules

en: not set
ca: no establert

en: not
ca: no

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: If checked, the condition result is negated such that it returns TRUE if it evaluates to FALSE.
ca: Si es marca, el resultat de la condició es nega, de tal forma que retorna CERT si s'avalua com FALS.
