Field Formatter Condition (8.x-3.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Author
hi: लेखक

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Conditions
hi: शर्तें

en: Condition
hi: अवस्था

en: Leave blank for %anonymous.
hi: %anonymous के लिये खाली छोड़ें।

en: Negate
hi: नकारना

en: About
hi: के बारे में

en: Case sensitive
hi: अक्षर संवेदनशील

en: not set
hi: सेट नहीं

en: not
hi: नहीं
