Field Formatter Condition (8.x-3.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Field
km: វាល

en: Leave blank for %anonymous.
km: ទុក​ទទេ​សម្រាប់ %anonymous ។

en: About
km: អំពី

en: All pages except those listed
km: ទំព័រ​ទាំង​អស់ លើក​លែង​តែ​ទំព័រ​ដែល​បានរាយ ។

en: Only the listed pages
km: តែ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ប៉ុណ្ណោះ
