Field Formatter Condition (8.x-3.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Field
ta: புலம்

en: Condition
ta: நிபந்தனை

en: Leave blank for %anonymous.
ta: %anonymous க்கு காலியாக விடு.

en: About
ta: பற்றி

en: not set
ta: அமைக்கப்படவில்லை

en: not
ta: இல்லை

en: All pages except those listed
ta: தரப்பட்ட பக்கங்களைத் தவிர்த்து மற்ற பக்கங்கள்

en: Only the listed pages
ta: தரப்பட்ட பக்கங்கள் மட்டும்
