Field Formatter Condition (8.x-3.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Author
vi: Tác giả

en: Field
vi: Trường

en: Fields
vi: Các trường

en: Conditions
vi: Điều kiện

en: Condition
vi: Điều kiện

en: Leave blank for %anonymous.
vi: Để trống cho %anonymous.

en: About
vi: Giới thiệu

en: Case sensitive
vi: Phân biệt chữ hoa chữ thường

en: All pages except those listed
vi: Tất cả các trang, trừ các trang dưới đây

en: Only the listed pages
vi: Chỉ các trang dưới đây
