Field attribute (2.0.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: On
ja: オン

en: Off
ja: オフ

en: Fields
ja: フィールド

en: Pattern
ja: パターン

en: Maxlength
ja: 最大文字数

en: Autocomplete
ja: 自動補完

en: Autofocus
ja: 自動フォーカス
