Field Attribute (2.0.3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: Off
fi: Pois päältä

en: Fields
fi: Kentät

en: Pattern
fi: Kuvio

en: Maxlength
fi: Enimmäispituus

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys
