Field Attribute (2.0.4) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: On
gl: Activo

en: Off
gl: Desactivado

en: Fields
gl: Campos

en: Pattern
gl: Patrón

en: Maxlength
gl: Lonxitude máxima

en: Autocomplete
gl: Autocompletar
