Field Attribute (2.0.4) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: On
hu: Be

en: Off
hu: Ki

en: Fields
hu: Mezők

en: Pattern
hu: Minta

en: Maxlength
hu: Legnagyobb hosszúság

en: Autocomplete
hu: Automatikusan kiegészülő
